Wethouder Van der Ven (VVD) over het noodfonds

geplaatst in: Nieuws | 0

Dinsdag besloot de raad om in te stemmen met het voorstel van het college om een noodfonds coronacrisis van 2,4 miljoen euro in te stellen. Als wethouder financiën ben ik heel blij met de brede steun en het vertrouwen vanuit de raad. Deze crisis raakt iedereen in onze stad in meer of mindere mate.

Veel ondernemers hebben het zwaar, verenigingen en instellingen staan onder druk en ook veel inwoners hebben het moeilijk. Onze mogelijkheden zijn niet onbeperkt, maar we willen doen wat kan om de pijn te verzachten en de vele voorzieningen die onze stad zo mooi maken overeind te houden. Dat vraagt om goede analyses, maar ook om snelheid en daadkracht. De samenwerking met de raad blijft daarbij cruciaal. Wij zullen de raad én de stad uiteraard nauw blijven betrekken bij wat we doen.


https://bit.ly/2KtA5hG