VVD Hoorn dringt aan op versoepeling voor horeca en detailhandel

geplaatst in: Nieuws | 0

VVD-lijsttrekker Marjon van der Ven is ontzettend blij met de oproep van de burgemeesters en de aangekondige versoepelingen van het kabinet maar maakt zich nog steeds zorgen over de Hoornse horeca en detailhandel. “De Hoornse horeca en detailhandel zijn al lang dicht en hebben op dit moment behoefte aan duidelijkheid. De rek is er uit bij de winkeliers en horeca. Het aantal huisfeestjes rijst de pan uit maar de horeca moet dichtblijven. Dat is niet meer uit te leggen aan onze ondernemers” aldus Van der Ven. Het is belangrijk om ondernemers, waaronder de horeca en detailhandel, weer perspectief te bieden door verruiming van de maatregelen en ze meer ruimte te bieden. Ook voor de samenleving als geheel is dit van belang.

De ondernemers hebben de belangrijke december-maand al genoodzaakt moeten missen en de rek is er nu echt uit. Daarom doet VVD Hoorn de oproep om naast de al aangekondigde versoepelingen ook de horeca en detailhandel weer grotendeels te openen. “De bodem is allang bereikt voor vele ondernemers, dat kan niet zo langer” aldus Van der Ven.