VVD en GroenLinks werken samen aan nieuw College

geplaatst in: Nieuws | 0

VVD en GroenLinks nemen in Hoorn samen het initiatief voor het samenstellen van een nieuw College. Ze hebben gezamenlijk bepaald met welke andere partijen ze samen een nieuw College willen gaan vormen, namelijk Fractie Tonnaer, D66 en Sociaal Hoorn.

Marjon van der Ven (lijststrekker), Chris de Meij (vice-lijsstrekker) en René Strik (bestuurslid) vormen het onderhandelingsteam namens de VVD Hoorn. Afgelopen week zat het onderhandelingsteam voor het eerst aan tafel met de top van GroenLinks.

Gesprekken

De afgelopen week zijn veel gesprekken gevoerd, zowel met de GroenLinks als met de andere partijen in Hoorn. Het resultaat is dat VVD en GroenLinks met Fractie Tonnaer, D66 en Sociaal Hoorn verder gaan werken aan een coalitie.