VVD Hoorn over vuurwerk

geplaatst in: Nieuws | 0

De afgelopen tijd is er weer veel discussie over de viering van oud en nieuw. Vandaag heeft onze Tweede Kamerfractie besloten dat we gaan werken aan een verbod op knal- en pijlvuurwerk. Dit is natuurlijk frustrerend, want we verbieden niet graag dingen. Maar om onze agenten en hulpverleners te kunnen beschermen tijdens hun werk, moeten we maatregelen nemen. Veel mensen willen op een normale manier genieten van de jaarwisseling en daar wat siervuurwerk bij afsteken. Dat gaan we niet verbieden. We hebben niet de illusie dat de komende jaarwisseling nu direct zonder problemen zal verlopen. Maar één ding staat vast: het komende jaar moeten hufters en tuig nog harder worden aangepakt. We zullen hierbij dan ook vierkant achter onze agenten staan.