VVD wil stop op uitbreiding “Huisvesting Arbeidsmigranten” in woonwijken.

geplaatst in: Nieuws | 0
Hiertoe heeft VVD Hoorn artikel 36 vragen gesteld n.a.v. een aanvraag die is ingediend om woningen in te zetten voor tijdelijke huisvesting van arbeidsmigranten aan de Cypres. Voor de VVD is dit niet acceptabel en de VVD wil dat deze woningen beschikbaar zijn en blijven voor inwoners van Hoorn en de regio. Klachten uit de buurt nemen hierdoor toe evenals zorgen om onveilige situaties.
 
De huisvesting van tijdelijke arbeidskrachten is een regionale Westfriese opgave die niet in de wijken van Hoorn opgelost moet worden. De Westfriese Bedrijvengroep heeft een prima voorstel om dit met een grote en kwalitatieve voorziening in de regio op te lossen (plan Groenwijk). Huisvesting moet plaatsvinden daar waar gewerkt wordt met alle kwaliteitseisen die daarbij horen. Als VVD steunen wij dat initiatief van harte en hopen dat dit zo snel mogelijk uitgevoerd kan worden.
 
Heb je een vraag of wil je ons wat laten weten: fractie@vvdhoorn.nl