Verklaring van de VVD Hoorn

geplaatst in: Nieuws | 0

Zondag 16 mei heeft het bestuur van VVD Westfriesland en de fractie van VVD Hoorn van de heer Chris de Meij vernomen dat hij heeft besloten als zelfstandig raadslid in de gemeenteraad van Hoorn door te gaan en daarmee een VVD-zetel meeneemt. Bestuur en fractie zijn hierdoor onaangenaam verrast en betreuren dit eenzijdige besluit. Met eenzijdig besluit bedoelen wij dat de heer de Meij dit besluit heeft genomen zonder overleg met de fractie en het bestuur van de VVD. Daarom waren de fractie en het bestuur bijzonder verrast met de mededeling van de heer De Meij dat hij als eenmansfractie doorgaat. De VVD is erg teleurgesteld dat de heer De Meij zijn zetel in de Hoornse Raad niet teruggeeft aan de VVD.

Als reactie daarop is er 16 mei een persbericht naar het Noord-Hollands Dagblad gestuurd die dit 17 mei heeft geplaatst met een reactie van de heer De Meij. De VVD is niet gelukkig met de kop van het artikel dat de VVD in verwarring zou zijn. Dat is natuurlijk absoluut niet het geval. De fractie van VVD Hoorn gaat met veel energie en enthousiasme door met het uitvoeren van het VVD verkiezingsprogramma en het coalitieakkoord in deze raadsperiode.

VVD Hoorn