Verklaring van de VVD Hoorn

geplaatst in: Nieuws | 0

In april van dit jaar heeft de VVD fractie met Chris de Meij afspraken gemaakt naar aanleiding van de kwestie over de bomenkap. Chris de Meij is nadat deze afspraken zijn gemaakt zonder overleg of afstemming met de VVD een eigen fractie begonnen en heeft zijn zetel meegenomen. Nadien is door fractie de Meij zonder overleg met de VVD fractie naar buiten gebracht dat de burgemeester de kwestie persoonlijk heeft gemaakt en dat er sprake zou zijn van bewuste beschadiging van zijn persoon.  

De VVD fractie heeft inmiddels nadrukkelijk afstand genomen van deze beschuldigingen jegens de burgemeester. De fractie en het bestuur van de VVD Hoorn hebben op 1 september 2021 een open gesprek gevoerd met Chris de Meij waarna is besloten dat Chris de Meij niet kan terugkeren als raadslid van de VVD fractie, omdat inmiddels teveel is gebeurd om het beschadigde vertrouwen te herstellen. VVD Hoorn wenst Chris vanzelfsprekend alle goeds toe. 

De fractie heeft inmiddels vol energie de draad weer opgepakt.