Een vergunning binnen een kwartier een stap dichterbij in Hoorn

geplaatst in: Nieuws | 0

Dankzij de VVD is een voorstel unaniem aangenomen door de Hoornse gemeenteraad voor een snelservice voor het verlenen van vergunningen.

Tijdens de raadsvergadering van 7 mei jl. heeft ons raadslid Yousuf Yousufi namens de VVD een voorstel tot een versnelde invoer van de snelservice ingediend. Dit voorstel is door de raad unaniem aangenomen en betekent dat Hoorn dit jaar al aan de slag gaat met het invoeren van deze snelservice. Effect voor de inwoners en bedrijven is dat een vergunning voor bijvoorbeeld een dakkapel of een kleine verbouwing online kan worden aangevraagd en verstrekt.

De VVD is blij met deze vermindering van regels en dat de dienstverlening aan onze inwoners en bedrijven eenvoudig en snel wordt ingericht.

Voor meer informatie: https://www.youtube.com/watch?v=DKSlH0YsK80&feature=youtu.be