Verbreding A7 voor betere bereikbaarheid Hoorn

geplaatst in: Nieuws | 0

Er worden concrete stappen gezet voor verbreding van de A7 en daarmee een betere bereikbaarheid van Hoorn. VVD Hoorn is blij dat deze gekoesterde wens van ons verkiezingsprogramma wordt gerealiseerd!

“Betere bereikbaarheid Amsterdam – Hoorn
Rijk en regio zijn het eens geworden over de maatregelen die de bereikbaarheid langs de corridor Amsterdam – Hoorn verbeteren. Belangrijkste nieuws voor Hoorn is het plan om op de A7 tussen Hoorn-Noord (N23) en de afslag Avenhorn in beide richtingen een extra spitsstrook aan te leggen. Ook wordt in de plannen de A7 bij Purmerend uitgebreid naar 3 rijstroken. Knooppunt Zaandam wordt omgebouwd en de A8 tussen Zaandam en Coenplein wordt in beide richtingen uitgebreid naar 5 rijstroken.”

Meer weten, of reageren op de plannen? Kijk opwww.corridoramsterdamhoorn.nl voor meer informatie