1 uur langer door op Lappendag 2019!

geplaatst in: Nieuws | 0

VVD raadslid Rob Drost heeft namens meerdere horecaondernemers in Hoorn de burgemeester gevraagd een pilot voor andere tijden van drooglegging mogelijk te maken. Op 18 juni jl. heeft de burgemeester besloten het tijdstip van drooglegging te verplaatsen van 16.00 uur naar 17.00 uur als pilot voor 3 jaar met ingang van 2019. De openingstijden van de horeca worden verzet van 06.00 uur naar 09.00 uur. VVD Hoorn is blij met dit besluit omdat nu het overgrote deel van de bezoekers, dat aan het einde van de ochtend komt, langer van Lappendag genieten.

VVD Hoorn is voorstander van bruisende en gezellige binnenstad en zal zich de komende jaren daarvoor blijven inzetten. 

Heb je vragen, opmerkingen of wil je hier wat over kwijt? Neem contact met ons op via de mail, Facebook, Instagram of Twitter!