‘Dubbel parkeren’ in de binnenstad!

geplaatst in: Nieuws | 0

Deze week heeft de VVD ervoor gezorgd dat het voor inwoners van de binnenstad makkelijker wordt om te parkeren. Door het invoeren van het zogenaamde ‘dubbel parkeren’ is het mogelijk voor vergunninghouders om tijdens drukke tijden gebruik te maken van de betaalde parkeerplekken. Dit zorgt ervoor dat de druk op de overvolle parkeerplekken van vergunninghouders wordt verlicht. Zo gaan we efficiënt om met de parkeerplaatsen en dus met de ruimte in de binnenstad. Tevens is dit beter voor het milieu doordat je niet meer onnodig extra rondjes hoeft te rijden voordat je een parkeerplek hebt gevonden. Beter voor het milieu en en je bent sneller thuis! Laat hieronder weten wat je ervan vindt!

Als je vragen hebt over dit plan of over iets anders, neem dan contact met ons op!