Een vergunning binnen een kwartiertje is wat de VVD graag wil!

geplaatst in: Nieuws | 0

Wanneer je een dakkapel wil bouwen of een kleine bedrijfsuitbreiding wil doen, is er bijna altijd een vergunning voor nodig. Dit kost veel tijd en geld. VVD-raadslid Yousuf Yousufi vindt dat dit eenvoudiger, sneller en goedkoper kan. De welstandsregels van de gemeente zorgen voor onnodige vertraging en kosten voor onze inwoners en ondernemers.

Daarom hebben wij tijdens de afgelopen Raadsvergadering tegen de welstandsnota gestemd. De VVD heeft er echter wel voor gezorgd dat er een nieuwe webapplicatie komt waardoor je snel, eenvoudig maar vooral ook goedkoop dit soort aanvragen zelf kunt doen. Dan heb je je vergunning binnen een kwartiertje!

Heb je vragen of wil je ons wat laten weten stuur ons een berichtje of mail naar: fractie@vvdhoorn.nl