Overzicht coronamaatregelen voor ondernemers

geplaatst in: Nieuws | 0

Het zijn onzekere tijden door het coronavirus voor ons allemaal. Maar vooral ook voor onze ondernemers die met de handen in het haar zitten. Wij als lokale VVD afdeling proberen er alles aan te doen om het voor onze Hoornse ondernemers zo gemakkelijk mogelijk te maken. Helaas kunnen wij niet alles voor ze oplossen. Wel staan wij in direct contact met het college van burgemeester van wethouders van Hoorn en met onze Tweede Kamerleden in Den Haag. Zo kunnen wij snel de problemen die wij horen doorspelen. 

Op de website van de KvK is een duidelijk overzicht van alle maatregelen: https://www.kvk.nl/corona/het-coronavirus-check-hier-je-regelingen/

Als u nog verder vragen heeft of opmerkingen dan kunt u altijd contact opnemen met onze fractie door te mailen naar: fractie@vvdhoorn.nl of contact opnemen met onze woordvoerder economische zaken: Mitchel Sluis (06-57612956 – mitchel.sluis@vvdhoorn.nl).